Vizită pastorală a PS Claudiu, Episcop Eparhial de Cluj-Gherla cu ocazia Hramului Parohiei ”Sf. Iosif” Someșeni, 17 Martie 2024

Vă invit cu drag să participați Duminică, 17 martie 2024, de la ora 10.00, la Hramul parohiei noastre cu prilejul Vizitei pastorale a Preasfințitului Claudiu, episcop eparhial. În cadrul celebrării Sfintei Liturghii arhierești diaconul Darius Teglaș va fi hirotonit preot. Ceremonia se va transmite și online pe canalul youtube al Episcopiei de Cluj-Gherla , la Maria TV și la Radio Maria.
                                                                                                                                                                                    Pr. Cristian Goia

TUR VIRTUAL BISERICA